Şimdi Ara
İndirimi Kap!

Antibakteriyel Halı Yıkama
Ücretsiz Evden Alım ve Teslimat
En Uygun Fiyat Garantisi!


cleanhalıyıkama.com'un kullanımı ve işlemleriniz hakkında bilgi almak öneride ya da bildirimde bulunmak için, müşteri hizmetleri 7 24 saat hizmetinizde!

HEMEN ARA
Koltuk Yıkama Hizmeti

Yaşam alanımızda sıkça kullandığımız ve temizliğinden daima emin olmak istediğimiz ürünlerden biri olan koltuklarımız; bezle silindiği veya profesyonel olmayan makinelerle yıkandığında, tüm kir koltuk yüzeyinden kumaşın arasına itilerek, burada bakteri oluşumuna neden olmaktadır. Kaliteli hizmetle koltuklarınızın tüm kir ve bakterilerden arındırılması gerekmektedir.

1) Koltuklarınızı siz değerli müşterilerimizin adresinden [buraya semt ismi gelebilir] ücretsiz şekilde teslim alınarak yıkama merkezimize getirilir.

2) Her koltuğun kumaşı için kullanılacak ürünün belirlenmesi açısından; bilgilerinizle beraber koltuklarınız ayrıştırılarak yıkama için gereken bölgeye götürülür.

3) Ürünleriniz ithal ve anti bakteriyel ürünlerimizle ürününüzün çeşidine göre buharlı, sulu ve köpüklü olmak üzere son derece kaliteli ve kusursuz şekilde yıkanarak temizlenir.

4) Her türlü lekenin çıkması için bir kez daha özel leke çıkarıcı temizlik malzemeleriyle uzman ekiplerimiz tarafından koltuklarınız kirinden ve lekelerinden tamamen arındırılır.

5) Güçlü vakum etkisi yaratan son teknoloji makinalarımızla koltuklarınız kurumaya hazır hale getirilir.

6) Detaylı temizliği sağlanan koltuklarınız, hızlı ve güvenilir şekilde adresinize [buraya semt ismi gelebilir] teslim edilir.