Şimdi Ara
İndirimi Kap!

Antibakteriyel Halı Yıkama
Ücretsiz Evden Alım ve Teslimat
En Uygun Fiyat Garantisi!


cleanhalıyıkama.com'un kullanımı ve işlemleriniz hakkında bilgi almak öneride ya da bildirimde bulunmak için, müşteri hizmetleri 7 24 saat hizmetinizde!

HEMEN ARA
Biz Kimiz?

CLEAN halı yıkama olarak bilinmiş olan uzman ve exper ekiplerimiz ile tüm bölgeye temiz güvenli hijyenik antibakteriyel yıkama ve eski usul olarak tanımlanmış olan dolaplama hizmeti ile amacımız müşteri memmuniyeti ve yüzünü güldürmek kanserojen alerjik ve kimyasal maddeler kullanmadan sizler sayın müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Kalite Anlayışımız.. Bütün ürünlerin temiz olması muhakkak tüm müşterimizin en doğal hakkıdır. Fakat bir kalite farkımız ise tüm ürünler aynı makinede aynı bitkisel ilaçlar ve doğal şampuanlar ile yıkanmaz. Sizlerin değerli ürünlerini tek tek ayrı ayrı makine ve halı cinslerine göre fark göstererek ayrımcılıklı bir şekilde yıkamış olmamız bizim en büyük sizlere saygımız ve farkımızdır.. Sizlere daha fazla bilgi aktarabilmek için size en yakın şubemize davet ediyoruz bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Kendinize ve halılarınıza iyi bakınız.

İstanbul’un dört bir yanına hizmet veren Clean Temizlik Şirketi; marka tesciline sahiptir. Firmamız; halı yıkama, stor perde yıkama, koltuk yıkama ve ev temizliği hizmetlerini sağlamaktadır. Kanserojen, alerjik ve kimyasal maddeler kullanmadan siz sayın müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Ayrıcalıklı, titiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla sağladığımız temizleme hizmetlerinde ücretlerimiz de uygundur. Müşterilerimizden mutlulukla aldığımız yorumlara buradan ulaşabilir, sizler de memnuniyetinizi ürün tesliminden sonra bizlere iletebilirsiniz. Halı yıkama, stor perde yıkama ve koltuk yıkama hizmetlerimizden yararlanmanız için ev veya firma gönderilerinizi ücretsiz şekilde adresinizden teslim alıyoruz. Bilgilerinizi tek tek ürünlerinizle eşleştirip, sisteme aldıktan sonra; güvenilir, anti bakteriyel, uzman ekiplerimizce ve hızlı şekilde temizlik işleminizi sizler için severek gerçekleştiriyoruz.